MAMY WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO!

Po blisko dwumiesięcznej rywalizacji w ramach ligi wojewódzkiej dziewcząt rocznik 2000 sezonu 2012/2013 reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kętrzynie w piłce ręcznej dziewcząt dotarła do końca rozgrywek. Po rozegraniu 16 spotkań możemy się cieszyć ze zdobycia drugiego miejsca w tych prestiżowych rozgrywkach. (więcej…)
więcej...

Festyn Tenisowy dla Dzieci „TENISOWO – KOLOROWO”

1 czerwca 2013r. w godz. 9:30-11:30 na Kortach miejskich w Kętrzynie ul. Szpitalna 1
więcej...

Międzynarodowy Turniej Baltic League – Grand Prix Polski w Pool Bilard WiK POOL TOUR 2013

bilard
W dniach 1-2 czerwca 2013r. na Hali MOSiR w Kętrzynie ul. Kazimierza Wielkiego 12a będzie miał miejsce Międzynarodowy Turniej Baltic League - Grand Prix Polski w Pool Bilard WiK POOL TOUR 2013. (więcej…)
więcej...

DZIEŃ DZIECKA „TENISOWO – KOLOROWO”

tenis ziemny
W sobotę 1 czerwca 2013r. w godz. 9:30-11:30 na Kortach miejskich w Kętrzynie ul. Szpitalna 1 odbędzie się Festyn Tenisowy dla Dzieci. W programie m. in. gry i zabawy tenisowe dla dzieci, upominki dla uczestników.  
więcej...

TENISOWE GRAND PRIX KĘTRZYNA

20130525 UKS Kętrzynianka _GP _Igor, Leon, Bartek
W sobotę 25.05.2013 Uczniowski Klub Sportowy KĘTRZYNIANKA, we współpracy z Urzędem Miasta Kętrzyn, zorganizował turniej tenisa dla dzieci w kategoriach do 10 i 12 lat.  Była to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności i formy sportowej dla dzieci grających w lokalnych sekcjach tenisa w Kętrzynie, a także gości, którzy zawitali do nas z Krakowa i Mrągowa. (więcej…)
więcej...

V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup”

W dniach 24 - 26.05.2013 r. odbył się V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup". Jest to jeden z największych turniejów piłki ręcznej dziewcząt w Polsce Północnej. W turnieju wystąpiły 22 zespoły z 7 województw. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych - młodziczki rocznik 1999 i dzieci rocznik 2001. (więcej…)
więcej...

Nagrody indywidualne Finału Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

beach-volleyball-net (1)
Najlepsza ATAKUJĄCA: Magdalena Damaske (Energa Gedania Gdańsk) Najlepsza BLOKUJĄCA: Julia Piotrowska (Energa Gedania Gdańsk) Najlepiej ZAGRYWAJĄCA: Daria Dąbrowska (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej BRONIĄCA: Pola Nowakowska (KS Pałac Bydgoszcz) Najlepszy LIBERO: Klaudia Kulig (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej ROZGRYWAJĄCA: Paulina Bałdyga (UMKS MOS Wola Warszawa) Najlepiej PUNKT...
więcej...