MAMY WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO MAZURSKIEGO!

Po blisko dwumiesięcznej rywalizacji w ramach ligi wojewódzkiej dziewcząt rocznik 2000 sezonu 2012/2013 reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kętrzynie w piłce ręcznej dziewcząt dotarła do końca rozgrywek. Po rozegraniu 16 spotkań możemy się cieszyć ze zdobycia drugiego miejsca w tych prestiżowych rozgrywkach. (więcej…)
więcej....

Festyn Tenisowy dla Dzieci „TENISOWO – KOLOROWO”

1 czerwca 2013r. w godz. 9:30-11:30 na Kortach miejskich w Kętrzynie ul. Szpitalna 1
więcej....

Międzynarodowy Turniej Baltic League – Grand Prix Polski w Pool Bilard WiK POOL TOUR 2013

bilard
W dniach 1-2 czerwca 2013r. na Hali MOSiR w Kętrzynie ul. Kazimierza Wielkiego 12a będzie miał miejsce Międzynarodowy Turniej Baltic League - Grand Prix Polski w Pool Bilard WiK POOL TOUR 2013. (więcej…)
więcej....

DZIEŃ DZIECKA „TENISOWO – KOLOROWO”

tenis ziemny
W sobotę 1 czerwca 2013r. w godz. 9:30-11:30 na Kortach miejskich w Kętrzynie ul. Szpitalna 1 odbędzie się Festyn Tenisowy dla Dzieci. W programie m. in. gry i zabawy tenisowe dla dzieci, upominki dla uczestników.  
więcej....

TENISOWE GRAND PRIX KĘTRZYNA

20130525 UKS Kętrzynianka _GP _Igor, Leon, Bartek
W sobotę 25.05.2013 Uczniowski Klub Sportowy KĘTRZYNIANKA, we współpracy z Urzędem Miasta Kętrzyn, zorganizował turniej tenisa dla dzieci w kategoriach do 10 i 12 lat.  Była to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności i formy sportowej dla dzieci grających w lokalnych sekcjach tenisa w Kętrzynie, a także gości, którzy zawitali do nas z Krakowa i Mrągowa. (więcej…)
więcej....

V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup”

W dniach 24 - 26.05.2013 r. odbył się V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt „Drwęca Cup". Jest to jeden z największych turniejów piłki ręcznej dziewcząt w Polsce Północnej. W turnieju wystąpiły 22 zespoły z 7 województw. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych - młodziczki rocznik 1999 i dzieci rocznik 2001. (więcej…)
więcej....

Nagrody indywidualne Finału Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

beach-volleyball-net (1)
Najlepsza ATAKUJĄCA: Magdalena Damaske (Energa Gedania Gdańsk) Najlepsza BLOKUJĄCA: Julia Piotrowska (Energa Gedania Gdańsk) Najlepiej ZAGRYWAJĄCA: Daria Dąbrowska (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej BRONIĄCA: Pola Nowakowska (KS Pałac Bydgoszcz) Najlepszy LIBERO: Klaudia Kulig (UKS Orzeł Malbork) Najlepiej ROZGRYWAJĄCA: Paulina Bałdyga (UMKS MOS Wola Warszawa) Najlepiej PUNKT...
więcej....

Klasyfikacja końcowa Finału Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej

beach-volleyball-net (1)
1. Energa Gedania Gdańsk 2. UKS Orzeł Malbork 3. KS Pałac Bydgoszcz 4. Impel Gwardia Wrocław 5. UMKS MOS Wola Warszawa 6. MKS San Pajda Jarosław 7. MKS Dąbrowa Górnicza 8. STS Sandecja Nowy Sącz
więcej....