Turniej tenisa stołowego 30.11.2025 roku.
Jeden złoty medal, jeden srebrny i jeden brązowy to dorobek kętrzyńskich tenisistów stołowych w XVIII Memoriale Marty Komor .Złoty medal w kategorii open zdobył Jarosław Wikira trener kętrzyńskich pingpongistów UKS Olimp, Srebrny medal w kategorii weterani 70 + zdobył Władysław Kwaśniewski i w tej samej kategorii brązowy medal zdobył Leonard Bednarczuk.
To już XVIII Memoriał Marty Komor, który ściąga do Kętrzyna najlepszych tenisistów stołowych z województwa. Zagościło u nas 90-ciu zawodników z klubów (Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Ostrołęka, Węgorzewo, Reszel, Korsze, Srokowo, Gołdap, Ełk , Pisanica). Krzysztof Targoński, Jarosław Wikira organizatorzy kętrzyńskiego turnieju mówią, że potwierdza to wysoka ranga memoriału.
– Należą się słowa podziękowania zawodnikom i trenerom za tak liczne stawienie się na naszym turnieju. Wielkie podziękowania za pomoc w zorganizowaniu zawodów dla Urzędu Miasta Kętrzyn, Dyrektora Szkoły Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie , MOSiR Kętrzyn, “Weda” Kętrzyn i ‘’Jarpol Gaz Kętrzyn’’ , oczywiście rodzicom kętrzyńskich zawodników, którzy i tym razem spisali się na medal przygotowując poczęstunek , który umilił czas zawodnikom między meczami- mówi Krzysztof Targoński, jeden z organizatorów i trener UKS Olimp Kętrzyn.
Wyniki XVII Memoriału Marty Komor, Kętrzyn 30.11.2025
Szkoły Podstawowe klasy 1-4 dziewczęta
1. Dominika Borkowska- Pisanica
2. Iga Ruszczyk- Pisanica
3. Kamila Kalicka- Pisanica
4. Aleksandra Milewska – Gołdap
Szkoly Podstawowe klasy 1-4 chłopcy
1. Maciej Milewski
2. Tobiasz Lewkowicz
3. Sołtysek Antonii
Szkoły Podstawowe klasy 5-8 dziewczęta
1. Nikola Dziekońska
2. Diana Lachowicz
3. Maja Murawska
Szkoły Podstawowe klasy 5-8 chłopcy
1. Alan Danowski
2. Tomasz Leśniak
3. Maciej Milewski
Kobiety Open:
1. Nikola Dziekońska-Pisanica
2. Nadia Lachowicz-Giżycko
3. Maja Murawska- MOSiR Giżycko
Mężczyźni Open:
1. Jarosław Wikira – Kętrzyn
2. Krzysztof Gnap – Gawliki Wielkie
3. Robert Radzikowski – Olsztyn
Weterani 60+:
1. Zdzisław Swircz-Giżycko
2. Janusz Bujalski – Srokowo
3. Piotr Węglarski -Reszel
Weterani 70+:
1. Janusz Rososiński- Giżycko
2. Władysław Kwaśniewski – Kętrzyn
3. Leonard Bednarczuk – Kętrzyn














