Grand Prix Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna
W sobotę 20 czerwca w hali MOSiR odbył się trzeci, a zarazem ostatni turniej cyklu Grand Prix Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyna. W turnieju brały udział zespoły, które przez wszystkie turnieje eliminacyjne rywalizowały o jak najlepszą lokatę w klasyfikacji generalnej. Podczas trzeciego turnieju eliminacyjnego najlepiej zaprezentowała się drużyna Wilki Mazur,…










